Po-świąteczne kadry

Witajcie Drodzy Podczytywacze!

Dziękuję,że odwiedzacie mój blog, miło będzie, gdy czasami zaznaczycie swoją obecność zostawiając tu od czasu do czasu komentarz:)

Poza tym życzę Wam:
W styczniu radości,
w lutym miłości,
w marcu pogody,
a w kwietniu swobody.
Maj niech rozkwita,
czerwiec niech bryka, 
lipiec przypali, 
sierpień rozpali,
we wrześniu-szczęścia bez liku,
tak samo w październiku,
niech listopad zauroczy,
a grudzień miło zaskoczy!

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2016!!!


Jak spędziliście Sylwestra?Ja wyjazdowo,w  górach ze znajomymi. Zaliczyłam zarówno aktywny wypoczynek jak i błogie lenistwo-tego mi było trzeba!

Dzisiaj pokażę Wam poświąteczne kadry z mojego mieszkania. Znowu pstryknięte na szybko,bez większych "przygotowań". Trochę ograniczam ozdoby świąteczne,ściągam co nieco i wkładam do pudła, ale choinka stoi nadal pięknie przystrojona i ani mi się śni ją wyrzucać!Niech jeszcze nam umila najbliższy czas, tym bardziej,że przystrajanie jej zaczęliśmy tuż przed Wigilią, więc jeszcze się nią nie nacieszyłam:)

W domku nadal zostają gwiazdy na oknach, światełka, kule bawełniane, lampioniki-codziennie wieczorem zapalamy i umilamy sobie nimi wieczór:)

Nie wypatruję jeszcze wiosny na siłę, wszak dopiero zaczęła się kalendarzowa zima, niech wszystko idzie swoim naturalnym rytmem. Owszem planuję wiosenne aranżacje i obmyślam kolorystykę nowych tekstyliów, ale nie planuję jeszcze zmieniać na stałe ich w domku, bo obawiam się,że jeszcze szybko mogą mi się znudzić;)Wszystko na spokojnie.
Zastanawiam się nad paroma zmianami w blogu, wygląd strony, postów, nowe logo,nowe zakładki tematyczne muszę tylko znaleźć trochę więcej czasu i uprosić Mężulka o pomoc(też zawalony robotą) Macie jakieś sugestie?

I kolejna sprawa (dużo dzisiaj tego)Chciałabym wprowadzić zmiany dotyczące tematyki postów.Może napiszecie co by Was interesowało?
-wnętrzarsko, więcej aranżacji, zmian, jakie wprowadzam w domku?
-jakieś diy?
-codzienne życie?
-zakupy książkowe, odzieżowe?
-stylizacje dziecięce?
-kosmetyki? 
A może wszystko w ramach urozmaicenia?:)

Pozdrawiam ciepło,
Kasiarzynka

Komentarze

  1. Cudny klimat:) NAjlepszego w Nowym Roku:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja byłam zmuszona pożegnać się już z choinką, więc i inne ozdoby pochowałam. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty